O MNIE
O MNIE

DZIEŃ DOBRY!

Jestem Marcin.

Nazywam siebie cyfrowym tubylcem, a więc gościem, który żyje w symbiozie z nowymi mediami i technologiami. Staram się utrzymywać równowagę w tym cyfrowym świecie.

Na co dzień zajmuję się marketingiem internetowym, szczególnie mediami społecznościowymi. Doradzam firmom i instytucjom. Regularnie prowadzę szkolenia, a także jestem konsultantem w projektach marketingowych. Jestem wykładowcą Uczelni Łazarskiego. Mam za sobą kilka lat pracy w agencji interaktywnej i współpracę z dużymi markami m.in. PKO Bankiem Polskim, Unilever, Medicover czy Maspex.

Jestem autorem dwóch bestsellerów – „Twoja firma w social mediach” oraz „Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego”. Przez pięć lat prowadziłem Stowarzyszenie MłodaRP aktywizujące młodych ludzi na polu polityki, gospodarki i kultury. Piszę, komentuję i doradzam w zakresie marketingu i komunikacji mediom, firmom i instytucjom.

A poza tym jestem mężem i ojcem (bardzo polecam)

Moi klienci

  • Marcin Żukowski wykazał się zaangażowaniem i pasją, a także elastycznie dostosował przebieg szkolenia do potrzeb Zamawiającego.

    Agata Błachuciak Sekretarz Województwa Małopolskiego
  • Trener przeprowadził szkolenie bardzo profesjonalnie, reagując na bieżąco na pojawiające się pytania i dostosowując program do potrzeb pracowników.

    Katarzyna Pliszczyńska rzecznik prasowy Ministerstwa Środowiska

Podoba Ci się tu?

Dołącz do nas i bądź na bieżąco!


Napisz do mnie

Masz pytania? Chcesz się czymś podzielić? Pisz śmiało!

Not readable? Change text.

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter